Lego 5007226 Stormtrooper Notitieboek

LEGO Stormtrooper notitieboek 5007226

Creatieve kinderen kunnen hun ideeën opschrijven, lijstjes maken, verhalen schrijven en nog veel meer in dit LEGO Star Wars Stormtrooper notitieboek. Dit superleuke cadeau-idee voor jonge Star Wars fans heeft een opvallende afbeelding met 'Join the dark side' op de voorkant en 192 gelinieerde pagina's. Dankzij het handige, compacte formaat past het gemakkelijk in een tas.

Lees meer...

LEGO.com

LEGO.com

€ 9,99
Bekijk in webshop
Foutje gezien? Mail ons en we lossen het op.

We kunnen een commissie verdienen als je een van onze links gebruikt om een aankoop te doen zonder dat het jou iets extra kost. We geven deze links in de prijslijst geen voorkeurspositie.

Omschrijving LEGO Stormtrooper notitieboek 5007226

Creatieve kinderen kunnen hun ideeën opschrijven, lijstjes maken, verhalen schrijven en nog veel meer in dit LEGO Star Wars Stormtrooper notitieboek. Dit superleuke cadeau-idee voor jonge Star Wars fans heeft een opvallende afbeelding met 'Join the dark side' op de voorkant en 192 gelinieerde pagina's. Dankzij het handige, compacte formaat past het gemakkelijk in een tas.

  • LEGO Star Wars notitieboek met Stormtrooper thema – notitieboek met zachte kaft en 192 gelinieerde pagina's, off-white papier en een afbeelding met 'Join the dark side' op de voorkant
  • Cadeau-idee voor fans vanaf 6 jaar – dit notitieboek is een leuk cadeau voor een verjaardag, de feestdagen of als verrassing voor fans van Star Wars en LEGO Star Wars bouwsets
  • Compact formaat – ca. 20 cm lang en 13 cm breed. Bekijk ook de andere LEGO Star Wars notitieboeken met populaire personages

Specificaties LEGO Stormtrooper notitieboek 5007226

Officiële naam LEGO Stormtrooper notitieboek
SKU 5007226
EAN 4895028522179
Thema LEGO Star Wars
LEGO prijs € 9,99  –  lego.com

Anderen bekeken ook

LEGO AT-AT 75313
LEGO AT-AT 75313
€ 674,37
-21%
LEGO Spider Tank 75361
LEGO Spider Tank 75361
€ 44,99
-15%
Nog geen afbeelding beschikbaar
LEGO 75388 Jedi Bob’s Star Fighter
€ 39,99
LEGO TIE Bomber 75347
LEGO TIE Bomber 75347
€ 47,99
-26%
LEGO Darth Vader Pluche 5007136
LEGO Darth Vader Pluche 5007136
€ 26,99
LEGO Resistance Y-wing™ Microfighter 75263
LEGO Resistance Y-wing™ Microfighter 75263
€ 9,99