LEGO Stormtrooper notitieboek 5007226

Cool notitieboek voor Star Wars fans

Lego 5007226 Stormtrooper Notitieboek
  • Star Wars Thema
  • 5007226 SKU

Creatieve kinderen kunnen hun ideeën opschrijven, lijstjes maken, verhalen schrijven en nog veel meer in dit LEGO Star Wars Stormtrooper notitieboek. Dit superleuke cadeau-idee voor jonge Star Wars fans heeft een opvallende afbeelding met 'Join the dark side' op de voorkant en 192 gelinieerde pagina's. Dankzij het handige, compacte formaat past het gemakkelijk in een tas.

Lees meer...

Prijzen LEGO Stormtrooper notitieboek 5007226

Lego.com LEGO.com € 9,99 Bekijk

Bekijk meer LEGO Star Wars sets

Omschrijving LEGO Stormtrooper notitieboek 5007226

Creatieve kinderen kunnen hun ideeën opschrijven, lijstjes maken, verhalen schrijven en nog veel meer in dit LEGO Star Wars Stormtrooper notitieboek. Dit superleuke cadeau-idee voor jonge Star Wars fans heeft een opvallende afbeelding met 'Join the dark side' op de voorkant en 192 gelinieerde pagina's. Dankzij het handige, compacte formaat past het gemakkelijk in een tas.

  • LEGO Star Wars notitieboek met Stormtrooper thema – notitieboek met zachte kaft en 192 gelinieerde pagina's, off-white papier en een afbeelding met 'Join the dark side' op de voorkant
  • Cadeau-idee voor fans vanaf 6 jaar – dit notitieboek is een leuk cadeau voor een verjaardag, de feestdagen of als verrassing voor fans van Star Wars en LEGO Star Wars bouwsets
  • Compact formaat – ca. 20 cm lang en 13 cm breed. Bekijk ook de andere LEGO Star Wars notitieboeken met populaire personages

Specificaties LEGO Stormtrooper notitieboek 5007226

Officiële naam
LEGO Stormtrooper notitieboek
SKU
5007226
Thema
LEGO Star Wars
LEGO prijs
€ 9,99

TOELICHTING: We kunnen een commissie verdienen als je een van onze links gebruikt om een aankoop te doen zonder dat het jou iets extra kost.

Voor deze links geven wij in de prijslijst geen voorkeurspositie. Wij zijn een onafhankelijke prijsvergelijkingssite en deze links helpen ons bij het onderhouden van de website.

De LEGO© Group is op geen enkele manier met deze website verbonden. Sommige afbeeldingen, teksten en handelsmerken zijn intellectueel eigendom van de LEGO Group.